Jak objednat

Pokud se před zadáním objednávky chcete poradit nebo se na cokoliv zeptat, neostýchejte se nám nezávazně napsat nebo zavolat. Můžete též zadat váš telefon nebo email do políčka ve spodní části stránky, kliknout na "Kontaktujte nás" nebo poslat email. Ozveme se vám co nejdříve.

A. Emailem:

Nejjednodušší je zaslat nám v příloze emailu na info@optimalni-duchod.cz (kliknutím můžete přejít do vaší pošty) naskenovanou nebo mobilem ofocenou kopii Informativního osobního listu nebo Přehledu dob důchodového pojištění obdrženého od ČSSZ; pro kontrolu důchodu kopii Rozhodnutí o přiznání důchodu. Do textu emailu prosím uveďte základní data (datum narození, u žen počet a data narození dětí), případně další relevantní údaje, své požadavky nebo představy o důchodu a telefonický kontakt

B. Prostřednictvím on-line objednávkového formuláře:

Na formulář přejdete kliknutím na tlačítko níže. Kromě základních údajů uveďte do poznámkového pole případně další relevantní údaje, své požadavky nebo představy o důchodu, u žen počet a data narození dětí. Pro urychlení a zjednodušení dalšího postupu lze uvést nepovinné doplňující údaje. Opět bude potřeba dát do přílohy naskenovanou nebo mobilem ofocenou kopii Informativního osobního listu nebo Přehledu dob důchodového pojištění obdrženého od ČSSZ; pro kontrolu důchodu kopii Rozhodnutí o přiznání důchodu.

C. Prostřednictvím klasické pošty:

Kliknutím na tlačítko Objednávka poštou níže přejdete na stránku s údaji pro zaslání. Kliknutím na odkaz Formuláře se vám stahne formulář objednávky, který pak stačí vytisknout a vyplnit. V případě problémů nám zavolejte. Kromě základních údajů uveďte do textového pole poznámky případně další relevantní údaje, své požadavky nebo představy o důchodu, u žen počet a data narození dětí. Pro urychlení a zjednodušení dalšího postupu lze uvést nepovinné doplňující údaje. Do obálky bude k vyplněnému formuláři potřeba přiložit kopii Informativního osobního listu nebo Přehledu dob důchodového pojištění obdrženého od ČSSZ; pro kontrolu důchodu kopii Rozhodnutí o přiznání důchodu.

 

Po obdržení vašich údajů se vám v krátké době emailem nebo telefonicky ozveme, upřesníme případné nejasnosti a domluvíme další postup. Výslednou Zprávu odesíláme obvykle do 14 dnů podle zvoleného způsobu komunikace (emailem nebo poštou).

elektronicky poštou